TECOFOIL Finish Folyo – düz yüzey

BauschLinnemann’ın TECOFOIL ürünleri sonsuz ve modern seçeneklerle, en yüksek kalitede beğeniye sunulur. Natürel ahşabın büyüsü ile endüstriyel ürünlerin faydalarını kombine eder.

TECOFOIL finish folyoları özel seçilmiş baz kağıtların baskısı ve yoğun reçine ile emprenye edilmesi ile üretilir. Çevre dostu laklama sistemleri ile uzun ömürlü yüzeyler elde edilir. Bu uygulamalar düz , ahşap ve fantazi dekorlara uygun bir temel teşkil eder.

TECOFOIL P

TECOFOIL P evrensel ve dayanıklı bir folyo olup, rulolar halinde tedarik edilir. Mobilya endüstrisinde kullanılan yüzey uygulamaları ve özellikle iç mimari uygulamalarda tercih edilir.

TECOFOIL V

TECOFOIL V rulo halinde sunulan,yüzey bitişli, esnek finish folyo tipidir. “Önceden” emprenye edilen ( pre-emprenyeli ) özel formüle edilmiş kağıtlardır. TECOFOIL V ideal olarak profil dönüşlerinde veya yüzey uygulamalarında da kullanılır.

TECOFOIL S

TECOFOIL S yüzey bitişli, yüzeylerin yuvarlak dönüşlerinde  kullanılan mükemmel bir finish folyodur. Yüksek esneklik özelliği , profil ve panel kaplamalarında ve ayni zamanda 3 boyutlu kaplamalarda mükemmel bir çözümdür.

TECOFOIL B / G

TECOFOIL B / G rulolar halinde sunulan, yüzey bitişi olmayan, özel formüle edilmiş kağıtlardan yapılan finish folyolardır. Yüzeyine işlem yapılabilen bu beyaz folyo, TECOFOIL B, zımparalama, laklama için ideal bir zemin oluşturur. TECOFOIL G, kahverengi bir balans folyosudur. Bu ürün tek yüzlü kaplamalarda görülen levhanın dönme problemini ortadan kaldırır ve ayni zamanda görünmeyen yüzeylerde (astar) bariyer kağıdı olarak da kullanılır.

TECOFOIL T

TECOFOIL T kapı üretiminde kullanılan, esnek ve çok hoş bir yüzey bitişi olan bir finish folyodur. TECOFOIL T’nin ayırıcı bir özelliği ise, yüzeyin pürüssüz olmasıdır.

TECOLAM V

TECOLAM V kapı ve mobilya üretiminde kullanılan çok özel bir folyodur. Kapı kasaları ve kapılar için kullanılan “postforming” ve “wrapping” uygulamaları için idealdir.

TECOLAM T

TECOLAM T çok dayanıklı bir folyodur. TECOLAM T 40 , düşük ısılarda bile,  yüksek esneklik sağlar ve bu yüzden , yüksek aşınma gereksinimi olan (AC1 + AC3) yüzey dönüsü uygulamalarında ideal bir çözüm sunar.

 
' '