Plastikten Fikirler

Bizim müşterilerimiz, pazar güdümlü ürün geliştirmemizden, yılların getirdiği üretim tecrübemizden, yüksek seviyedeki kalitemizden, dünya çapındaki satış ağımızdan ve servis kalitemizden kendilerine fayda sağlarlar. Müşterilerimize yakın üretim noktalarımız, son derece kısa teslim tarihleri, farklı pazarlardaki müşterilerimizin taleplerine  hızlı reaksiyon imkanı sağlar.

Yüksek Kalite - Rakipsiz Farklılık

Döllken ürünlerinin üretimi için, yüksek kalitedeki ayrıcalıklı plastiklerinden istifade edilir. Üretimimizde kullanılan tüm maddeler, üretimin ilk aşamasından itibaren, özel sınama yöntemleri ile kapsamlı olarak test edilir. Sözkonusu ürünler mobilya endüstrisinin kalite normlarına ve katı prensiplerine uyum sağlar. Dolayısı ile Döllken müşterileri her zaman pazarda bulunan en yüksek kaliteli ürünleri temin ederler.

Döllken Kenarbantları mobilyanın profiline katkı sağlar

Döllken'in termoplastik kenarbantları, kenarı açık bir levhanın ; kapı, kapak ve her türlü mobilya sistemleri ile ilgili kapanması sözkonusu olduğunda, devreye girer. Sözkonusu bu ürünler yaşamın her alanında karşımıza çıkar, örneğin büroda, mutfakta, banyoda veya oturma odasında. Kullanım alanına göre PVC, ABS, PP ve PMMA'dan (3D) 250'nin üzerinde ebatda üretim yapılır. Renk ve dekordaki çeşitliliğimiz 25.000'nin üzerindedir ve gelişimimizle düzenli olarak artmaktadır.

 
' '