Digital Kenarbandı: Sizin kenarbandınızı hayal ettiğiniz şekilde baskı yaparak üretiyoruz.

Bir düşünün: kişisel mobilyanız için özgürce seçtiğiniz bir fantezi motifi küçük partiler halinde ve kısa teslimat süreleri ile alabileceksiniz. Döllken bunu sağlamakta ve geleceğin dijital baskı teknolojisi ile istenen her motifi kenarbandınızın üzerine basmaktadır. Yeni geliştirilmiş olan bu teknolojinin yardımıyla ilk kez, motifleri fotoğraf gerçekliğinde kenarbantlarının üzerine resmetmek ve tüm renkli plakada renklendirilmiş kenarların üzerine basmak mümkün olmaktadır. Geleneksel sistemler sadece beyaz zemin üzerine baskı yapabilmekte, bu da uygulamacıları pek de tatmin etmeyen sonuçları doğurmaktadır.
Dijital baskıda müşteri, deseninin oluşturulmasını yönlendirebilir ve desenler için baskı merdanelerine gerek yoktur. Böylece küçük partiler ekonomik olarak üretilebilir ve modern tasarımları oluşturabilmeleri için tasarımcılar ile mimarlara gerekli serbest alanlar bırakılır.
Aynı zamanda, yeni ürünlerin de hızlı şekilde pazara sunulabileceği hızlı renk ayarları yapmak da mümkündür. Mağaza dekorasyonu ve kişisel mobilya parçaları için kontrast kenarlar sunulmaktadır.

 

- En küçük partiler
- Fantezi desenlerde sınırsız varyasyonlar
- Göze çarpan kontrast kenarlar

 

 
' '